Modern 2 Bed Apartment With Balcony By Host A Home

  • 12 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

Ett behändigt läge för Modern 2 Bed Apartment With Balcony By Host A Home Manchester erbjuder närhet till Mikawa-Anjo, cirka 25 minuter bort till fots. Den här 12 m² stora lägenheten ligger mindre än 1 km från tågstationen Deansgate och ett stenkast från busshållplatsen Liverpool Street/Fire.

Modern 2 Bed Apartment With Balcony By Host A Home erbjuder gästerna badrumsfaciliteter, såsom badlakan och handdukar.

Det finns också kylskåp, ugn och diskmaskin i ett komplett kök.

Lägenheten ligger i distriktet Salford, ungefär 20 minuter till fots från John Rylands Library. Gästerna kan besöka Manchesters operahus en kort bit från boendet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Modern 2 Bed Apartment With Balcony By Host A Home Manchester
5Mins Jd Gym Supermarket Retail M60 City Centre Salford Queys Media City
Mobilpris

5Mins Jd Gym Supermarket Retail M60 City Centre Salford Queys Media City

9.0
Utmärkt 3 recensioner
0 m från boendet
USD 392 USD 353
per natt
3 Bedroom Apartment Free Parking
Mobilpris

3 Bedroom Apartment Free Parking

0 m från boendet
USD 224 USD 202
per natt
Luxury 2 Bed Duplex Apartment In Town Centre
Mobilpris

Luxury 2 Bed Duplex Apartment In Town Centre

0 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Manchester Airport - flygplats
    16 km

    Tågstationer

    Salford Central Railway Station
    900 m

    Faciliteter

    Internet

    • Internetanslutning
    • Rum med Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Fritid

    • Casino

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Uteplats
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Modern 2 Bed Apartment With Balcony By Host A Home?
      Populära sevärdheter nära Modern 2 Bed Apartment With Balcony By Host A Home inkluderar bland annat John Rylands Library, Mikawa-Anjo, Manchesters operahus.
    • ❓
      Finns det gratis Wi-Fi på Modern 2 Bed Apartment With Balcony By Host A Home?
      Höghastighetsinternet erbjuds gratis på Modern 2 Bed Apartment With Balcony By Host A Home.
    • ❓
      Hur stort är denna lägenhet?
      Denna lägenhet är 12 m² stort.
    • ❓
      Hur många gäster kan bo på lägenheten?
      Lägenheten kan erbjuda boende för upp till 5 gäster.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Manchester Airport - flygplats
    16 km

    Tågstationer

    Salford Central Railway Station
    900 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Modern 2 Bed Apartment With Balcony By Host A Home Manchester

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng